W najbardziej Kaszubskiej miejscowości na Kaszubach, mieszka taka oto Para, Karolina i Dawid, zapraszam do obejrzenia historii Ich dnia, zapraszam do drewnianego kościółka w Leśnie i na wesele, co to było za wesele, Kto był ten za hasło :)
Długie, gorące czerwcowe wieczory, okolice Wiela na Kaszubach obsypane kolorowymi kwiatami. Romantyczna ceremonia, tort w plenerze, a mimo burzowej pogody, Słońce zaświeciło dla nas chwilkę przed zachodem. Marzena i Dawid.
Koronawirus bardzo zmienił obraz ślubów, teraz to najczęściej najbliższa rodzina i garstka przyjaciół. Andrzej i Ania nie chcieli czekać, przekładać, a emocje były ogromne, piękne plenerowe zaślubiny pod Szczecinem.
Do Kasi i Tomka pojechałem na mazury, uroczystość w gronie najbliższych w czasach epidemii, wygrała Ich miłość i więzi rodzinne. Do ostatnich chwil wszystko było niepewne, najdziwniejszy czas w jakim fotografowałem.
Laura i Sebastian, ostatecznie udało się dopiąć jesienną pałacową sesję ślubną, było nawet okno pogodowe na krótki spacer.
... nadal powstaje archiwum, w którym będą dostępne wszystkie uroczystości z ostatnich lat, jest z tym dużo układania, jeszcze chwilka cierpliwości.
Back to Top