There is only one 8th October 2020 in our lives, this one, when Wirginia&Jusso said Yes forever, in church an old time square in Chojnice. This is the first part of photographs, so I am sending it to Finland, with regards to family and friends, telling a story about polish weddings and culture. 
Sandra i Dawid w Panoramie Tucholi, przepraszam za ten wazon w Kościele, najnormalniejsze wesele w sezonie 2020, jak bardzo tego brakuje aktualnie, normalności. 
Marcelina i Karol, czasem bywa tak że wszystko jest oczywiste, miłość i wszystko się udaje...
Marta i Marcin, poznałem Ich dopiero w dniu ślubu, już przez telefon słyszałem że są to mega pozytywni ludzie, dużo miłości, cudowna córeczka, zawsze uśmiechnięta jak rodzice, będzie ciąg dalszy tej historii, póki co zapraszam do oglądania.
Monika i Radek, Ich dzień zaślubin, Kraków, Tatry, cała ta historia i podróż wspierana przez Super Siostrę, zapraszam do oglądania.
W najbardziej Kaszubskiej miejscowości na Kaszubach, mieszka taka oto Para, Karolina i Dawid, zapraszam do obejrzenia historii Ich dnia, zapraszam do drewnianego kościółka w Leśnie i na wesele, co to było za wesele, Kto był ten za hasło :)
Długie, gorące czerwcowe wieczory, okolice Wiela na Kaszubach obsypane kolorowymi kwiatami. Romantyczna ceremonia, tort w plenerze, a mimo burzowej pogody, Słońce zaświeciło dla nas chwilkę przed zachodem. Marzena i Dawid.
... nadal powstaje archiwum, w którym będą dostępne wszystkie uroczystości z ostatnich lat, jest z tym dużo układania, jeszcze chwilka cierpliwości.
Back to Top