Marcelina i Karol, czasem bywa tak że wszystko jest oczywiste, miłość i wszystko się udaje... już niedługo również Ich fotografie, jeszcze chwilka cierpliwości. 
Marta i Marcin, poznałem Ich dopiero w dniu ślubu, już przez telefon słyszałem że są to mega pozytywni ludzie, dużo miłości, cudowna córeczka, zawsze uśmiechnięta jak rodzice, będzie ciąg dalszy tej historii, póki co zapraszam do oglądania.
Monika i Radek, Ich dzień zaślubin, Kraków, Tatry, cała ta historia i podróż wspierana przez Super Siostrę, zapraszam do oglądania.
W najbardziej Kaszubskiej miejscowości na Kaszubach, mieszka taka oto Para, Karolina i Dawid, zapraszam do obejrzenia historii Ich dnia, zapraszam do drewnianego kościółka w Leśnie i na wesele, co to było za wesele, Kto był ten za hasło :)
Długie, gorące czerwcowe wieczory, okolice Wiela na Kaszubach obsypane kolorowymi kwiatami. Romantyczna ceremonia, tort w plenerze, a mimo burzowej pogody, Słońce zaświeciło dla nas chwilkę przed zachodem. Marzena i Dawid.
Koronawirus bardzo zmienił obraz ślubów, teraz to najczęściej najbliższa rodzina i garstka przyjaciół. Andrzej i Ania nie chcieli czekać, przekładać, a emocje były ogromne, piękne plenerowe zaślubiny pod Szczecinem.
Do Kasi i Tomka pojechałem na mazury, uroczystość w gronie najbliższych w czasach epidemii, wygrała Ich miłość i więzi rodzinne. Do ostatnich chwil wszystko było niepewne, najdziwniejszy czas w jakim fotografowałem.
Laura i Sebastian, ostatecznie udało się dopiąć jesienną pałacową sesję ślubną, było nawet okno pogodowe na krótki spacer.
... nadal powstaje archiwum, w którym będą dostępne wszystkie uroczystości z ostatnich lat, jest z tym dużo układania, jeszcze chwilka cierpliwości.
Back to Top