Rok jak zwykle zaczynamy studniówkami, zapraszamy do galerii i na seans, 7 Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy.
Ostatnia Para w 2018, będę tęsknił za tymi sobotami, tymczasem Magda i Tomek, mimo jesieni pogoda dopisała, zapraszam do obejrzenia najważniejszych ujęć z Ich dnia.
Oto mój synek Mikołaj, na ślubie Cioci i Wujka, jak zwykle mała galeria w oczekiwaniu na całość.
Michalina i Sebastian, tak zaczeliśmy wrzesień, z kolejną kochającą się parą, której mieliśmy zaszczyt udokumentować jedno z najważniejszych wydarzeń w Ich życiu. Tym razem w Chojnicach.
Nasza kolejna Para to Małgosia i Marcin, historia Ich pięknego dnia, a wszystko działo się w Karsinie i okolicach, ostatnio często tam bywamy. Okazuje się że spotykamy po raz kolejny tych samych gości, czasem nawet ksiądz nas pamięta, cieszymy się że stajemy się częścią tego regionu.
Zapraszam na ślub i wesele Magdy i Piotrka, odwiedziliśmy okolice Warszawy, tradycyjnie trochę zdjęć do oglądania jako poczekajka na całość materiału. 
Natalia i Seweryn, w tym roku kolejny raz w okolicach Grudziądza mieliśmy możliwość towarzyszyć bardzo pozytywnej rodzinie w tak wyjątkowym dla Nich dniu.
Basia i Damian, takie ujęcia przed domem przypominają mi stare rodzinne fotografie, to ujęcie również, za 30 lub 50 lat będzie miało ważne miejsce w rodzinnych archiwach.
Weronika i Jarosław, kolejna galeria w poczekalni, jak zwykle należy wpisać hasło z pocztówek.
Angelika i Łukasz nasz ulubiony zespół, również już na facebook'u.
Krótki odpoczynek na kanapie i dalej w tany, kolejne wesele za nami, Hania i Dawid oraz ich galeria już na facebooku.
Tak zaczynał się dzień Kamili i Dawida, tym razem również na facebook'u => publikuję kilka ujęć z Ich uroczystości i imprezy.
Tym razem więcej, bardzo lubię międzynarodowe wesela, Adriana i Andrew, bardzo kameralnie, miało być jak zwykle kilka zdjęć do poczekalni, a wyszła cała historia, no kilka fajnych klatek zostawiłem jeszcze na ten moment kiedy udostępnimy całość.
Kolejna zajawka, Natalia i Bogdan oraz Ich dzień, jak zwykle klika ujęć w oczekiwaniu na całość materiału.
To był upalny dzień, piękny ślub oraz pełne atrakcji wesele Emilii i Marcina w oczekiwaniu na wszystkie zdjęcia z tego dnia oraz film, jak zwykle wstawiam klika ujęć. Warto polubić nas na facebook'u, tam zawsze aktualne informacje.
Kilka ujęć z niedzielnego pleneru Darii i Sebastiana na starówce w Gdańsku już do podejrzenia na facebook'u. Teraz czekamy na całość materiału z ich ślubu i wesela.
Zdjęcia komunijne i film z Parafii Najświętszego Imienia Maryi w Gdańsku Krakowcu dostępne będą już od najbliższego piątku, zapraszamy do zamawiania.
Zdjęcia "komunijne" z Parafii pw św Jakuba Mniejszego Apostoła już dostępne do pobierania i przesyłania rodzinie oraz bliskim, wystarczy wysłać link.
Kilka pierwszych ujęć ze ślubu i wesela Oli i Marcina.
Galeria Darii i Sebastiana tym razem na facebook'u, zapraszamy do oglądania i komentowania.
Uroczystość Przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej w parafii pw. św Floriana w Żninie => telefon kontaktowy 698 804 670
5 maja Ania i Mateusz również pięknie składali sobie przysięgę małżeńską, kilka pierwszych ujęć już czeka, na więcej jak zwykle trzeba poczekać, najwygodniej obserwować nas na facebook'u, damy znać.
4 maja 2018 tak pięknie szczęśliwi byli Justyna i Grzegorz, piękny kościółek na Wisłą, publikujemy pierwsze ujęcia, na więcej zapraszamy za jakiś czas, kiedy wszystko dopracujemy.
Pierwsze fotografie ślubne w "tym sezonie" oraz krótkie video. Iwona i Artur, kilka ujęć dla niecierpliwych, na więcej trzeba będzie poczekać, najwygodniej obserwować nas na facebook'u.
Studniówka Młodzieży z 3 Liceum Ogólnokształcącego z Bydgoszczy. Całość do pobrania pod linkiem w nagłówku galerii. Ewentualne dodatkowe zamówienia na odbitki poprzez e-mail zamowienia.publius@gmail.com
Galeria Karoliny i Adama dostępna już pod hasłem z pocztówek, życzymy miłego oglądania!
I tak oto nadeszła jesień, same Aśki w tym roku, wszystko dostępne już pod odpowiednim hasłem.
Asia i Arek 23 września 2017 i Ich historia
Mówią że za mundurem Panny sznurem, całość materiału z Ich dnia już dostępna pod hasłem z pocztówek.
Jest już dostępna całość materiału ze ślubu Sylwii i Mariusza, pozdrawiam Szkocję.
Tym razem również wideo. Było okno pogodowe i udało się wystartować dronem, ale nie to było najważniejsze, dziękujemy Wam że mogliśmy uczestniczyć w Waszej uroczystości i zapraszam do obejrzenia teledysku a tym samym zajawki całego filmu. 
Iga, Adrian, Lila i Jula i Ich uroczystość, dawno nie spotkałem tak pozytywnej rodziny. Pozdrawiam i dziękuje że mogłem uczestniczyć w Waszej uroczystości.
Już jest całość ze ślubu Pauliny i Marka a może Jerzego, żeby nie było wątpliwości, w Milusinie balony pofrunęły w niebo, życzę Wszystkim miłego oglądania!
Ania i Jakub, piękny lipcowy dzień, każdy zapamięta ten moment kiedy po Ave Maria chmury i deszcz ustąpiły, a Młodzi wychodzili w pełnym słońcu.
24 czerwca 2017 roku Aleksandra i Marcin powiedzieli sobie TAK, a tu krótka historia tego wydarzenia.
Kiedyś jechaliśmy autem ze Złotowa do Chojnic i Ania podzieliła się swoim marzeniem, sesja z konikiem... i jest.
27 maja Pani Monika i Pan Stanisław, każdy kto ogląda te zdjęcia widzi wielkie szczęście i radość tych dwojga. Zapraszam do oglądania, jest już cały materiał.
16 czerwca 2017 są już zdjęcia i film z uroczystości w Gdańsku, o tym że będziemy tworzyli również film zdecydowaliśmy w ostatniej chwili za namową rodziców, szczególnie jednej Pani, którą serdecznie pozdrawiam.
9 czerwca 2017
Publikujemy zdjęcia z uroczystości w Rogóźnie, to był piękny majowy dzień, klasyka gatunku!
7 czerwca 2017
Po wielu przygodach jest już komplet zdjęć z bydgoskiej uroczystości z 21 maja, to będzie pamiętna data.
 Polecamy również film z uroczystości, Tomek wykonał kawał dobrej roboty.
Back to Top