Zapraszamy do kontaktu. Zawsze warto zadzwonić i porozmawiać, nawet jeśli Wasz termin jest już zajęty, służymy radą i polecimy przyjaciół.

Oferta:
Każdy ślub ma inny scenariusz, nie ma określonej ilości zdjęć i godzin, wszystko jest dla Was odpowiednio dopasowane i wszystko jest zawarte w umowie. Reportaż z Waszego dnia, pełen emocji, uśmiechów, łez i kolorów.
Zapraszam do kontaktu, numer telefonu 533 648 180,  jestem elastyczny i chętnie dostosowuje się do oczekiwań konkretnej Pary. Jeśli jesteście zainteresowani, przyjadę do Was z walizką pełną materiałów, abyście w spokoju u siebie mogli zdecydować, przy okazji poznać mnie, moja wizyta do niczego nie zobowiązuje i jest całkowicie bezpłatna. 
Fotografia:
*3 fotoalbumy, jeden w formacie 30x30 cm oraz dwa mniejsze w formacie 20x20cm 
*pamiątkowe pocztówki dla Gości, z Waszym zdjęciem z uroczystości oraz napisanym przez Was tekstem, które będą gotowe już w trakcie wesela 
*wszystkie fotografie na pendriv’e w opakowaniu pasującym jako komplet do fotoalbumu 
*film ze zdjęc, który możecie umieścić w mediach społecznościowych 
*pamiątkowe zdjęcie dla Rodziców, z napisanym przez Was tekstem w formacie 20x30 cm 
*kilka zdjęć do ramek, w formacie 15x21 cm, naświetlonym na specjalnym metalicznym papierze fotograficznym, wyjątkowo oddającym biel sukni ślubnej 
*galerie internetową w formie wpisu na blogu, która może być zabezpieczona hasłem 
*możliwość ściągnięcia zdjęć i filmu z serwera, dla każdego komu udostępnicie link 
*sesję plenerową wykonujemy oczywiście w terminie innym, nie w dniu Waszego ślubu.
*zamienie 100 odbitek, czyli wywołanych fotografii w formacie 15x23cm, w ekskluzywnym pudełku pasującym do całości.
Film:
*pełnometrażowy film z dnia uroczystości, nagrany na ekskluzywny pendrive, w jakości FullHD, oraz dostępny w chmurze dla każdego komu będziecie chcieli go udostępnić (przygotowujemy się do wprowadzenia standardu 4K) 
*teledysk ślubny, krótki dynamiczny filmik z podkładem muzycznym
*ujęcia z powietrza czyli dron 

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego​​​​​​​, jest zaproszeniem do spotkania i zawarcia umowy.

Zapraszam do zapoznania się z:

Back to Top