Na wstępie zaznaczę że pakiet fotografia i film jest zupełnie inny w odbiorze od sytuacji w której jestem sam jako fotograf i nie jest to w żaden sposób zależne ode mnie, to dzieje się samo. W pakiecie jest nas co najmniej dwóch a sam fakt tworzenia filmu wymusza niewielkie reżyserowanie, natomiast jako fotograf działam dużo ciszej, bardziej z dystansu i pozwalam aby wydarzenia działy się same. I taka jest właśnie generalnie różnica między filmem a fotografią, nie, nie jest to antyreklama filmu, tylko naturalna granica między tymi dwoma produktami i ich tworzeniem.
Zawsze docelowym produktem jest fotoalbum, w różnych odsłonach, ale zawsze stworzony tak aby przetrwał w archiwach rodzinnych pokolenia, dlatego szukam i korzystam z produktów najwyższej jakości, karty są naświetlane na papierze fotograficznym lub drukowane przy użyciu oryginalnych atramentów japońskich producentów z gwarancją długowieczności.
Sam dzień Waszego Ślubu to reportaż, nie do przewidzenia, każdy zupełnie inny. Mój sposób widzenia tego wydarzenia widać w moim portfolio, jeśli się z tym zgadzacie zapraszam również do zakładki Wasz Fotoalbum.

w cenie:
- 3 fotoalbumy, jeden w formacie 30x30cm oraz dwa w formacie 20x20cm,
- pendrive na którym znajdą się wszystkie fotografie,
- pamiątkowe pocztówki dla Waszych Gości, ze zdjęciem z dnia Ślubu, podziękowaniem oraz adresem i hasłem do Waszej galerii internetowej
-galeria internetowa zabezpieczona hasłem,
- sesja plenerowa w dowolnym terminie,
- wszystkie dojazdy na terenie Polski,
- 100 odbitek, czyli wywołanych zdjęć w drewnianym lub introligowanym pudełku.

Zapraszam

Back to Top