Zapraszam osoby odpowiedzialne za wybór fotografa w szkole oraz Rady Rodziców do zapoznania się z Naszą ofertą fotograficzną.

Chcemy opowiedzieć historie! Po wizycie fotografa w archiwach szkoły powinien pozostać ślad dla kolejnych pokoleń, dlatego w naszej ofercie znajdziecie:
*zdjęcia klasowe i legitymacyjne za 7 zł, portrety, kalendarze oraz spersonalizowane magnesy i kubki. Wprowadzamy również różne akcje czasowe, takie jak pocztówki świąteczne, kubki na dzień Babci i Dziadka i wiele innych, zapraszamy do śledzenia nas w mediach społecznościowych. 
Chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy. Jeśli oczekujecie zmiany jakości zdjęć i miłej atmosfery na planie zdjęciowym to proponujemy nowe podejście do tego tematu. Po wizycie fotografa powinno zostać miłe wspomnienie dlatego proponujemy:
podstawowe zdjęcia, czyli portrety grupowe, legitymacyjne, portrety indywidualne w cenie 7 zł,
fotoksiążki dla absolwentów, w których tworzeniu uczniowie sami uczestniczą, nowa forma pamiątki ze szkoły,
atrakcyjny graficznie program, tematycznie nawiązujący do tematu szkoły z elementami edukacyjnymi oraz sensownymi gadżetami,
pamiątkową fotoksiążkę dla absolwentów lub na życzenie szkoły
podarujemy każdej klasie kalendarz z ich zdjęciem grupowym, a placówce indywidualny kalendarz np. z budynkiem szkoły,
zwyczajowy upust dla szkoły, który wspólnie wynegocjujemy.
Dzięki dużemu doświadczeniu sesję przeprowadzimy sprawnie, zawsze kreatywnie i z dużym zaangażowaniem, bez pomyłek, a pozytywne podejście na planie na pewno włączy uśmiechy u Waszych pociech. Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy postanowili stworzyć nową jakość w tego typu usługach, przy zastosowaniu najlepszych technologii oraz w rozsądnych cenach! Fotografie zawsze wykonujemy na nasze ryzyko i przyjmujemy wszystkie zwroty.

Zapraszamy do kontaktu, wszystko wytłumaczymy, rozmowa zawsze pomoże w podjęciu decyzji, jesteśmy grupą przyjaciół, która robi to co potrafi najlepiej, przyjedziemy się zaprezentować i damy się poznać z najlepszej strony. Każda placówka jest inna i ma inne potrzeby, otwarci na propozycje, liczymy na dłuższą współpracę.
Po sesji zapraszamy chętnych na mini-warsztaty fotograficzne, w tym roku prezentacja na temat "fotografii smartfonowej". Staramy się przekazać dzieciom i młodzieży podstawową wiedzę na temat kompozycji oraz estetyki obrazu, a bardziej zaawansowanym amatorom postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania, bo to nie ma być przelotna wizyta fotografa w szkole, tylko pewne wydarzenie, nowa jakość w tego typu usługach.
Zapraszamy Dyrekcje Szkół i Przedszkoli, Osoby zajmujące się wyborem fotografa w szkole lub Rady Rodziców do zapoznania się z naszą ofertą:
Nie wiadomo kim zostaną w przyszłości te dzieciaki, my tylko utrwalamy ich wspomnienia ze szkoły na fotografiach, zdjęcie klasowe lub koleżeńskie nabierze swojej mocy dopiero po latach.
Aby zobaczyć i poczuć jakość oferowanych przez nas usług, zapraszamy do kontaktu z nami, doślemy materiały, przyjedziemy, zaprezentujemy na żywo nasze produkty i siebie, ustalimy warunki współpracy. Oferujemy bardzo wysoką jakość zdjęć, bardzo wysoki poziom graficznej pracy nad obrazem oraz profesjonalną sesję zdjęciową, ponad 15 lat doświadczenia i pracy z dziećmi. Zdjęcie portretowe np dla Babci.
Fotografia to nasza pasja, dlatego wkładamy w to, co robimy, bardzo dużo serca i doświadczenia, co jak mamy nadzieję widać w naszych dotychczasowych osiągnięciach i portfolio.
Back to Top