Fotografia Szkolna

Zapraszamy osoby odpowiedzialne za wybór fotografa w szkole oraz Rady Rodziców do zapoznania się z Naszą ofertą fotograficzną.

Dzień Dobry
Chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy. Jeśli oczekujecie zmiany jakości zdjęć i miłej atmosfery na planie zdjęciowym to proponujemy nowe podejście do tego tematu.
*podstawowe zdjęcia, czyli portrety grupowe, zdjęcia legitymacyjne, portrety indywidualne w cenie 7 zł,
*foto-książki dla absolwentów, w których tworzeniu uczniowie sami uczestniczą, nowa forma pamiątki ze szkoły,
*atrakcyjny graficznie program, tematycznie nawiązujący do tematu szkoły z elementami edukacyjnymi oraz sensownymi gadżetami,
*zwyczajowy upust dla szkoły, który wspólnie wynegocjujemy.
Dzięki dużemu doświadczeniu sesję przeprowadzimy sprawnie, zawsze kreatywnie i z dużym zaangażowaniem, bez pomyłek, a pozytywne podejście na planie na pewno włączy uśmiechy u Waszych pociech. Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy postanowili stworzyć nową jakość w tego typu usługach, przy zastosowaniu najlepszych technologii oraz w rozsądnych cenach! Fotografie zawsze wykonujemy na nasze ryzyko i przyjmujemy wszystkie zwroty.
Zapraszamy do kontaktu, wszystko wytłumaczymy, rozmowa zawsze pomoże w podjęciu decyzji, jesteśmy grupą przyjaciół, która robi to co potrafi najlepiej, przyjedziemy się zaprezentować i damy się poznać z najlepszej strony. Każda placówka jest inna i ma inne potrzeby, otwarci na propozycje, liczymy na dłuższą współpracę.
nasze telefony
Michał Kwiatkowski 533-648-180
Aleksander Głowski 607-708-575
z poważaniem Grupa FOTON
Aby zobaczyć i poczuć jakość oferowanych przez nas usług, zapraszamy do kontaktu z nami, doślemy materiały, przyjedziemy, zaprezentujemy na żywo nasze produkty i siebie, ustalimy warunki współpracy. Oferujemy bardzo wysoką jakość zdjęć, bardzo wysoki poziom graficznej pracy nad obrazem oraz profesjonalną sesję zdjęciową, ponad 15 lat doświadczenia i pracy z dziećmi. 
Fotografia to nasza pasja, dlatego wkładamy w to, co robimy, bardzo dużo serca i doświadczenia, co jak mamy nadzieję widać w naszych dotychczasowych osiągnięciach i portfolio.
Back to Top