Chcemy opowiedzieć historie! Po wizycie fotografa w archiwach szkoły powinien pozostać ślad dla kolejnych pokoleń, dlatego w naszej ofercie znajdziecie:
*zdjęcia klasowe i legitymacyjne za 7 zł, portrety, kalendarze oraz spersonalizowane magnesy i kubki. Wprowadzamy również różne akcje czasowe, takie jak pocztówki świąteczne, kubki na dzień Babci i Dziadka i wiele innych, zapraszamy do śledzenia nas w mediach społecznościowych. 
*foto-książkę z portretami grupowymi wszystkich oddziałów, zdjęciami kadry, ewentualnym artykułem przygotowanym przez placówkę dla szkoły GRATIS
*komplet zdjęć grupowych do archiwum szkoły, kalendarz ze zdjęciem grupowym dla każdej klasy, oczywiście to wszystko dla szkoły GRATIS
Oraz dużo więcej, ale to wynegocjujemy już indywidualnie, np. krótki film prezentujący placówkę, reportaż z ważnego wydarzenia w "życiu" szkoły. 
Po sesji zapraszamy chętnych na mini-warsztaty fotograficzne, w tym roku prezentacja na temat "fotografii smartfonowej". Staramy się przekazać dzieciom i młodzieży podstawową wiedzę na temat kompozycji oraz estetyki obrazu, a bardziej zaawansowanym amatorom postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania, bo to nie ma być przelotna wizyta fotografa w szkole, tylko pewne wydarzenie, nowa jakość w tego typu usługach.
Zapraszamy Dyrekcje Szkół i Przedszkoli, Osoby zajmujące się wyborem fotografa w szkole lub Rady Rodziców do zapoznania się z naszą ofertą:
Nie wiadomo kim zostaną w przyszłości te dzieciaki, my tylko utrwalamy ich wspomnienia ze szkoły na fotografiach, zdjęcie klasowe lub koleżeńskie nabierze swojej mocy dopiero po latach.
Aby zobaczyć i poczuć jakość oferowanych przez nas usług, zapraszamy do kontaktu z nami, doślemy materiały, przyjedziemy, zaprezentujemy na żywo nasze produkty i siebie, ustalimy warunki współpracy. Oferujemy bardzo wysoką jakość zdjęć, bardzo wysoki poziom graficznej pracy nad obrazem oraz profesjonalną sesję zdjęciową, ponad 15 lat doświadczenia i pracy z dziećmi. Zdjęcie portretowe np dla Babci.
Cierpliwość oraz optymizm na planie zdjęciowym na pewno włączy naturalne uśmiechy Waszych uczniów, a po sesji zapraszamy kółko fotograficzne lub osoby zainteresowane tematem fotografii na krótką pogadankę i do zadawania pytań, czasem takie spotkania kończą się mini warsztatami fotograficznymi.
Założenie jest takie, że ma to być fotografia szkolna, zdjęcia legitymacyjne w bardzo atrakcyjnej cenie, stonowane portrety grupowe i indywidualne, na których głównym tematem są dzieci oraz wychowawcy, trzymamy się motywów szkolnych, a także podążamy za tym, co dzieci lubią i co je aktualnie interesuje. Wprowadzamy również elementy edukacyjne, takie jak kubek z portretem oraz tabliczką mnożenia oraz personalizujemy, na przykład magnes z informacją "Kocham Cię Babciu."
Fotografia to nasza pasja, dlatego wkładamy w to, co robimy, bardzo dużo serca i doświadczenia, co jak mamy nadzieję widać w naszych dotychczasowych osiągnięciach i portfolio.

You may also like

Back to Top