Fotografia Ślubna

Fotografia Ślubna to nie jest produkt, który można zdjąć z półki i sprzedać, nie potrafię takiego dnia dzielić na pakiety godzinowe i ilościowe. 
Fotografia ślubna to przede wszystkim relacja pomiędzy fotografem a Wami. Historia stworzona w ciepłych kolorach, kreatywnych kadrach przez doświadczonego fotografa. Wszystkie szczegóły Waszego dnia, perfekcyjne oraz te mniej perfekcyjne momenty, ludzie i emocje. Całość przyprawiona szczyptą fotograficznej magii.
Jestem zaangażowanym fotografem, dokumentalistą ślubnym, od 10 lat tworzę wizualne opowiadania fotografiami, w 2020 roku portal wedding.pl oznaczył mnie jako odkrycie roku, jestem również polecany w katalogu Pani Izabeli Janachowskiej. Pracuję z Parami w całej Europie, a moja pracownia znajduje się na w Chojnicach.
Moja praca z pasji, dbałość o świadomość klienta, sprawdzeni dostawcy i najwyższej jakości produkty, to Wszystko dla Was. 
Zapraszam do kontaktu, prześlę pełną szczegółów i obrazów ofertę, opowiem o albumach oraz o tym dlaczego warto podczas przygotowań uciec na chwilkę z domu i o tym dlaczego nie warto uciekać z kościoła. 
Wyślij
Dziękuję, sprawdzę termin i prześlę na podany adres aktualną i pełną ofertę.
Back to Top