Fotografia Ślubna

Witajcie.
Każdy Ślub to inna historia, Wasza historia. Moja rola, to pięknie i profesjonalnie uwiecznić ją na fotografiach, tak aby piękny album który stworzymy był bezcenną pamiątka w rodzinnym archiwum.
Fotografia Ślubna to nie jest produkt, który można zdjąć z półki i sprzedać, nie potrafię takiego dnia dzielić na pakiety godzinowe i ilościowe. Najważniejsze dla mnie jest to co Wy mi opowiecie, jak wymarzyliście sobie ten Dzień, bo to Wasza historia. Moja propozycja: 
*sesja narzeczeńska w klimatycznym domku, apartamencie, basenie... 
*piękny ręcznie introligowany fotoalbum z grubymi stronami, wykończony prawdziwym papierem fotograficznym, gwarantującym trwałość i jakość na długie lata;
*pudełko w którym będzie ponad 100 zdjęć, które razem z albumem stanowią jedną całość lub dwa dodatkowe albumy dla Waszych rodziców;
*sesja zdjęciowa w plenerze, gdziekolwiek, tam gdzie zabierzecie mnie ze sobą;
*galeria internetowa, dostępna już w pierwszym tygodniu po Weselu, kiedy jeszcze emocje wiszą w powietrzu;
*pamiątkowe pocztówki dla Waszych gości, które wręczycie Im w dniu wesela;
to wszystko w cenie 2700-3500 zł, zapraszam do negocjacji :)
Jeśli jesteście zainteresowani lub niezdecydowani, zapraszam do kontaktu, do siebie na kawę, lub ja przyjadę do Was z walizką pełną albumów i zdjęć abyście w spokoju mogli zobaczyć jakość i styl mojej pracy. To bardzo ważne abyście mnie poznali i zrozumieli jak pracuję. Taka wizyta jest oczywiście nie zobowiązująca i nic nie kosztuje. Zapraszam również do zapoznania się z możliwościami fotografowania ślubów "destination" oraz "elopment".
Jako fotograf ślubny, profesjonalnie miałem przyjemność uwiecznić na fotografiach ponad 100 ślubów, w kliku krajach. Nadal jestem zaskakiwany przez Was spontanicznością i miłością. To najbardziej lubię, być częścią i świadkiem tego dnia. Emocji i historii Waszej rodziny. Zawsze proponuję sesję narzeczeńską, taka sesja to po prostu Wasze spotkanie, taka Wasza delikatna randka, na której się poznamy, oraz bardzo cenna pamiątka, a ja mam kilka niespodzianek dla Was, przy okazji tego spotkania.
Back to Top