Fotografia Ślubna

Fotografia Ślubna to nie jest produkt, który można zdjąć z półki i sprzedać, nie potrafię takiego dnia dzielić na pakiety godzinowe i ilościowe. Najważniejsze dla mnie jest to co Wy mi powiecie, jak wymarzyliście sobie ten Dzień, to Wasza historia. Ja staram się uchwycić tę magię, momenty które nie mogą umknąć. Chciałbym stworzyć opowieść, narrację pełną emocji i magii tego dnia, zamkniętą w takich produktach w których przetrwa kolejne dekady. Dla mnie wspomniane rodzinne archiwum to klamra zamykająca całość.
Jestem zaangażowanym dokumentalistą ślubnym, od 10 lat tworzę wizualne opowiadania fotografiami, w 2020 roku portal wedding.pl oznaczył mnie jako odkrycie roku, znalazłem się również w katalogu Pani Izabeli Janachowskiej.
Fotograf na Waszym Ślubie to Ktoś więcej jak usługodawca, to osoba z którą będziecie planować, osoba której pozwolicie zajrzeć do Waszego domu, tego intymnego, rodzinnego domu. To osoba przed którą pokażecie miłość, tak aby subtelnie przekazać ten obraz kolejnym pokoleniom. To moja praca z pasji, już 10 lat doświadczenia w fotografowaniu Ślubów, dbałość o szczegóły, dbałość o świadomość klienta, sprawdzeni dostawcy i najwyższej jakości produkty, to Wszystko dla Was. 
Po aktualną ofertę zapraszam do kontaktu telefonicznego
533 648 180
lub wypełnienie formularza:
Wyślij
Dziękuję, sprawdzę termin i prześlę na podany adres aktualną i pełną ofertę.
Back to Top